Stół i krzesła w kuchni

Napisany przez na lut 2, 2012 w aranżacje i projekty, aranżacje kuchni, porada architekta | Możliwość komentowania Stół i krzesła w kuchni została wyłączona

Witam,

mam salon z otwartą kuchnią. z boku salonu ustawiony będzie stół z 4 krzesłami tworzący jadalnię. salon z kuchnią- nie duży- ok 30m2. mieszkanie będzie urządzone w sposób nowoczesny. na podłodze dąb grafit- czyli ciemno, meble szare, gdzieniegdzie przełamane brązem orzecha. ściany białe. bardzo chciałabym kupić biały stół do części jadalnej, lakierowany na wysoki połysk, z chromowymi nogami, natomiast mam duży problem z krzesłami: jaki kolor? białe czy czarne? jaki materiał? spodobały mi się krzesła klasyczne, czarne, w skórze. zabudowane. ale nie wiem czy to dobry pomysł. czy nie będą „zbyt ciężkie”.

Małgorzata

 

Jeśli chodzi o krzesła to równie dobrze wyglądałyby białe jak i czarne, ale nie całe z elementami metalowymi czy drewnianymi wstawkami, wtedy np. odcień czarny nie będzie tak mocny i ciężki.
http://modo4u.pl/krzesla/details/1468/32/produkty/krzes%C5%82a/krzes%C5%82o-siesta-missbibi-clear  bardzo fajne są do jadalni są tego typu krzesła.
Podaje kilka przykładów:
http://modo4u.pl/katalog/details/1351/krzes%C5%82o-duch-black
http://tablica.pl/oferta/zestaw-stol-mdt-348-cztery-krzesla-mdc-130-IDyn6f.html
http://www.futuri.pl/produkt,1321,Stol_Leone_160_cm_wysoki_polysk_bialy.html
http://www.agataexport.pl/?page=szczegoly,,490
Chodzi o to by krzesła wydawały się lekkie.
Pzdr
Karolina