Aranżacja domu – Rzeszów

Napisany przez na Mar 31, 2017 w aranżacja poddasza, aranżacja pokoju, aranżacja pokoju dziennego, aranżacja przedpokoju / holu, aranżacje i projekty, aranżacje kuchni, aranżacje salonu, aranżacje łazienek | Możliwość komentowania Aranżacja domu – Rzeszów została wyłączona

prowansja w kuchnia

Tym razem został zaprojektowany parter domu (wiatrołap, łazienka, hol, kuchnia otwarta na salon) oraz łazienka na piętrze. Szare ściany nie przytłaczają pomieszczeń dzięki zastosowanym tutaj białym meblom oraz barwnym dodatkom.

Duża kuchnia

Kuchnia była sporych rozmiarów, dlatego też na jej środku umieściliśmy wyspę z blatem roboczym i pojemnymi szafkami. Podłoga została wyłożona biało czarnymi płytkami z kolorowymi ornamentami, które idealnie współgrają z zabudową meblową oraz nadają radosnego charakteru jasnej kuchni.

Wyspa w kuchni

Między kuchnią, a salonem mieści się część jadalniana ze stylowym, dębowym stołem i rustykalnymi krzesłami.

Aranżacja domu

Styl prowansalski

Wykusz w salonie był idealnym miejscem aby zaprojektować tutaj miękkie i wygodne siedzisko, z którego jest piękny widok na ogród.

Kominek w salonie

Kominek został w większości wyłożony czerwoną płytką ceglaną, która jest również użyta w holu.

Aranżacja przedpokoju

Szare odcienie ścian są przełamane bielą, a dzięki dodatkom, które tutaj występują wnętrze domu stało się ciepłe i przytulne.

Aranżacja schodów w domu

Białe schody

Podłoga w salonie oraz część schodów jest wykonana z litego z drewna dębowego.

Łazienka bez płytek

W prostokątnej łazience na parterze domu udało się funkcjonalnie rozplanować wszystkie elementy wyposażenia. Na podłodze są zastosowane szare płytki patchwork.

Skandynawska łazienka

Nie wszystkie ściany są obłożone płytkami, nie było to w tym przypadku potrzebne. Ściany te są pomalowane jasno niebieskim odcieniem farby.

ładna łazienka

Najmniejszym pomieszczeniem do zaaranżowania był wiatrołap. Udało się tutaj nie tylko zmieścić dużą szafę ale również ławkę i wieszak na ubrania w kształcie drzewa.

Styl prowansalski w domu

Ze względu na skośny sufit w łazience na piętrze domu była ograniczona możliwość jej zaaranżowania. Tutaj również jak w łazience na parterze są zastosowane biało czarne płytki ścienne ale o mniejszym wymiarze. Szare i białe barwy są przełamane odcieniem ciepłego drewna oraz niebieskimi dodatkami.

skośny sufit w łazience

Łazienka pod skosem