Aranżacja mieszkania w bloku z wielkiej płyty – Sosnowiec

Napisany przez na Cze 23, 2017 w aranżacja pokoju, aranżacja pokoju dziennego, aranżacja przedpokoju / holu, aranżacje i projekty, aranżacje kuchni, aranżacje salonu, aranżacje sypialni, aranżacje łazienek | Możliwość komentowania Aranżacja mieszkania w bloku z wielkiej płyty – Sosnowiec została wyłączona

duży przedpokój

Przedmiotem aranżacji było zaprojektowanie wnętrza mieszkania o powierzchni 62 m², znajdującego się w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie składało się z dwóch niedużych pokoi, salonu, kuchni, przedpokoju oraz dwóch małych łazienek (które zostały ze sobą połączone).

białe płytki podłogowe

Wnętrza miały być jasne i przestronne z niewielkim akcentem kolorystycznym. We wszystkich pomieszczeniach przeważają białe i szare odcienie.

aranżacja holu

Na podłodze w przedpokoju, kuchni oraz łazience są ułożone te same jasne płytki podłogowe , które powiększają przestrzeń. Natomiast w pokojach zostały użyte panele podłogowe.

duże lustro w holu

W salonie znalazło się miejsce na wypoczynek oraz rozkładany stół.

projekt salonu

szare ściany

Zarówno drewniane elementy jak i niebieskie oraz żółte dodatki ocieplają chłodną kolorystykę ścian.

Pasy na ścianie

żółte dodatki

kuchnia w bloku

Biała zabudowa kuchenna poszerza wąską kuchnie. Natomiast drewniany blat ją delikatnie ociepla. Na ścianie między szafkami kuchennymi są szare płytki subway tiles.

Biała płytka ceglana

łazienka w bloku

Łazienka powstała z połączenia ze sobą dwóch mniejszych łazienek, dzięki czemu mamy tu więcej miejsca. Na ścianach są położone białe płytki typu subway tiles. Aby nie było tutaj zbyt sterylnie część ścian jest pomalowana na szary i niebieski kolor.

czarny brodzik

Znalazło się tu również miejsce na zabudowę meblową, w której są schowane półki, pralka oraz kosz na pranie.

płytki typu subway

niebieski kolor w sypialni

W sypialni nie było miejsca na komodę czy szafę, dlatego została tutaj wymyślona zabudowa meblowa z szafkami nocnymi przy łóżku.

mała sypialnia

niebieskie dodatki

Ostatnim pomieszczeniem do zaprojektowania był wąski pokój przeznaczony na domowe biuro. Udało się tutaj wygospodarować miejsce zarówno na książki, dokumenty, miejsce do pracy oraz do odpoczynku.

wąski pokój

żółte i niebieskie dodatki