Tym razem został zaprojektowany parter domu (wiatrołap, łazienka, hol, kuchnia otwarta na salon) oraz łazienka na piętrze. Szare ściany nie przytłaczają pomieszczeń dzięki zastosowanym tutaj białym meblom oraz barwnym dodatkom.

stylowa kuchniaKuchnia jest sporych rozmiarów, dlatego też na jej środku umieściliśmy wyspę z blatem roboczym i pojemnymi szafkami. Podłoga została wyłożona biało czarnymi płytkami z kolorowymi ornamentami, które idealnie współgrają z zabudową meblową oraz nadają radosnego charakteru jasnej kuchni.

białe meble kuchenne

jadalnia w domuMiędzy kuchnią, a salonem mieści się część jadalniana ze stylowym, dębowym stołem i rustykalnymi krzesłami. Wykusz w salonie był idealnym miejscem aby zaprojektować tutaj miękkie i wygodne siedzisko, z którego jest piękny widok na ogród.

salon prowansalski

kominek z czerwonej cegłyKominek został w większości wyłożony czerwoną płytką ceglaną, która jest również użyta w holu. Szare odcienie ścian są przełamane bielą, a dzięki dodatkom, które tutaj występują wnętrze domu stało się ciepłe i przytulne. Podłoga w salonie oraz część schodów jest wykonana z litego z drewna dębowego.

przedpokój w domu

niebieskie ściany w łazienceW prostokątnej łazience na parterze domu udało się funkcjonalnie rozplanować wszystkie elementy wyposażenia. Na podłodze są zastosowane szare płytki patchwork. Nie wszystkie ściany są obłożone płytkami, nie było to w tym przypadku potrzebne. Ściany te są pomalowane jasno niebieskim odcieniem farby.

płytki patchwork

niebieski kolor w łazienceNajmniejszym pomieszczeniem do zaaranżowania był wiatrołap. Udało się tutaj nie tylko zmieścić dużą szafę, ale również ławkę i wieszak na ubrania w kształcie drzewa.

mały wiatrołap

małe płytki ścienneZe względu na skośny sufit w łazience na piętrze domu była ograniczona możliwość jej zaaranżowania. Tutaj również jak w łazience na parterze są zastosowane biało czarne płytki ścienne ale o mniejszym rozmiarze. Szare i białe barwy zostały przełamane odcieniem ciepłego drewna oraz niebieskimi dodatkami.

wanna narożna w łazience

prysznic w łazience