Tematem aranżacji było zaprojektowanie małego mieszkania 37,4 m² składającego się z: przedpokoju, kuchni, salonu oraz pokoju dziecka.

Ze względu na mały metraż mieszkania salon pełni również funkcję sypialni. Dodatkowo mieści się tu stół rozkładany by móc wygodnie zjeść posiłek. Zaaranżowane pomieszczenia są w ciepłych barwach: beżach, brązach z żółtymi i pomarańczowymi dodatkami.

żółte dodatki w salonie

projekt wnętrzaW przedpokoju zostało wygospodarowane miejsce na szafki m.in. na buty. Kuchnia jest otwarta na przedpokój, dzięki czemu zyskamy tu więcej przestrzeni.

projekt kuchni

panel szklany w kuchniZabudowa meblowa w kuchni została zaprojektowana tak by była jak najbardziej funkcjonalna. Jest tu więcej blatu roboczego oraz miejsca do przechowywania. Część ściany w kuchni jest pomalowana czarną farbą magnetyczną/tablicową.

zabudowa meblowa w kuchni

wąska kuchnia

płytki paradyżNad umywalką umieściłam lustro na dwóch ścianach, które optycznie odrobinę powiększa tą przestrzeń. W łazience użyłam płytek firmy Paradyż – model Attiya.

projekt małej łazienki

pralka w łazience

pokój młodzieżowyOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania był pokój dziecięco – młodzieżowy. Pokój jest w jasnych barwach z żywymi dodatkami, tak by dziecko mogło się tu zarówno bawić jak i uczyć. W nawiązaniu do zainteresowań dziecka na jednej ze ścian umieściłam dużą fototapetę z dinozaurem. Dodatkowo na ścianie z półkami mieszczą się pomarańczowe, okrągłe panele gipsowe 3D, które uatrakcyjniają część ściany.

projekt pokoju dziewczynki

pokój dziewczynki