Przedmiotem aranżacji było zaprojektowanie wnętrza mieszkania o powierzchni 62 m², znajdującego się w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie składało się z dwóch niedużych pokoi, salonu, kuchni, przedpokoju oraz dwóch małych łazienek, które zostały ze sobą połączone.

Białe drzwi w mieszkaniu

Duże lustro w przedpokojuWnętrze miało być jasne i przestronne z niewielkim akcentem kolorystycznym. We wszystkich pomieszczeniach przeważają białe i szare odcienie. Na podłodze w przedpokoju, kuchni oraz łazience są ułożone te same jasne płytki podłogowe, które powiększają przestrzeń. Natomiast w pokojach zostały użyte panele podłogowe.

biała płytka ceglana

Szare ściany w salonieW salonie znalazło się miejsce na wypoczynek oraz rozkładany stół. Zarówno drewniane elementy jak i niebieskie oraz żółte dodatki ocieplają chłodną kolorystykę ścian.

Stół w salonie

Pasy na ścianie

Otwarty salon

Białe meble kuchenneBiała zabudowa kuchenna poszerza wąską kuchnie. Natomiast drewniany blat ją delikatnie ociepla. Na ścianie między szafkami kuchennymi mieszczą się szare płytki subway tiles.

Otwarta kuchnia w bloku

Jedna łazienka zrobiona z dwóchŁazienka powstała z połączenia ze sobą dwóch mniejszych łazienek, dzięki czemu mamy tu więcej miejsca. Na ścianach zostały położone białe płytki typu subway tiles. Aby nie było tutaj zbyt sterylnie część ścian jest pomalowana na szary i niebieski kolor. Znalazło się tu również miejsce na zabudowę meblową, w której są schowane półki, pralka oraz kosz na pranie.

Niebieski kolor w sypialniW sypialni nie było miejsca na komodę czy szafę, dlatego została tutaj wymyślona zabudowa meblowa z szafkami nocnymi przy łóżku.

Zabudowa meblowa w sypialni

Tapeta Flugger

Wąski pokójOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania był wąski pokój przeznaczony na domowe biuro. Udało się tutaj wygospodarować miejsce zarówno na książki, dokumenty jak i miejsce do pracy oraz odpoczynku.

Żółte dodatki