Projekt wnętrza domu piętrowego o powierzchni 177, 5 m². Zostały tutaj zaaranżowane pomieszczenia na parterze domu: wiatrołap, hol, pralnia, łazienka, kuchnia z jadalnią otwarta na salon oraz pomieszczenia na piętrze domu: hol, sypialnia, pokój, łazienka, pokój dziecięcy, a także pomieszczenie biurowo-gościnne.

beżowa zabudowa kuchenneWnętrza są jasne, z ciemnymi dodatkami. Zabudowa kuchenna została zaprojektowana w beżowym odcieniu, który idealnie pasuje do szarych kolorów ścian. Blat w kuchni oraz ramka wokół wkładu kominkowego są wykonane z czarnego granitu. W nawiązaniu do ciemnego kamienia zostały dobrane niektóre czarne elementy wyposażenia.

aranżacja wnętrza domu

sufit podwieszany w salonie

lustro w jadalniW salonie pod sufitem oraz przy kominku jest zamontowane lustro, które nie tylko daje efekt większej przestrzeni ale również ładnie dekoruje te pomieszczenia. Hol na parterze został oddzielony od wiatrołapu dużymi szklanymi drzwiami, dzięki czemu jest jedna spójna przestrzeń.

projekt wnętrza domu

niewidoczne drzwi

Płytki Tubądzin W dużej łazience na parterze domu zostały użyte płytki w brązowo-szarym odcieniu firmy Tubądzin kolekcja Palacio. Dla urozmaicenie tego wnętrza na jednej ze ścian jest położony jasny kamień dekoracyjny.

aranżacja dużej łazienki

pralnia w domuJeśli miejsce w domu nam na to pozwala dobrze jest się zastanowić nad zagospodarowaniu jednego z pomieszczeń na pralnie. Jak na poniższej wizualizacji można umieścić tutaj nie tylko pralkę, suszarkę ale również dodatkową zabudowę meblową czy deskę do prasowania. Hol na pietrze nawiązuje do otwartej przestrzeni, która jest na parterze domu.

aranżacja piętra domu

drzwi oklejone tapetąWnętrze sypialni jest lekkie, przejrzyste w beżowo-szarej kolorystyce.  Ściana za łóżkiem została wyłożona jasną tapetą firmy Khroma, którą również są oklejone drzwi do garderoby (po obu stronach łóżka) dzięki czemu stają się niewidoczne.

beżowa sypialnia

łazienka ze skośnym sufitemMałą łazienkę na piętrze powiększają optycznie jasne, delikatnych barwy oraz duże lustra.

wanna asymetryczna Koło

poziome pasy na ścianiePokoik dziecięcy ma neutralne kolory tak by mógł on być w przyszłości zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

zabudowa meblowa w pokoju

białe wnętrzePokój elegancki, kobiecy z nutką charakteru (czarnymi elementami). Białe odcienie ścian sprawiają, że wnętrze jest jasne, czyste i miłe dla oka.

aranżacja pokoju

pokój biało szaryJeden z pokoi na piętrze domu był zaprojektowany jako biurowo-gościnny. Mamy tutaj zarówno miejsce do pracy jak i odpoczynku, rozrywki.

biało czarne wnętrze