W mieszkaniu 58,82 m² został zaprojektowany salon otwarty na kuchnię oraz przedpokój, a także inne pomieszczenia: łazienka, sypialnia, pokój dziecka oraz malutka łazienka.

Osiedle Wlino II WarszawaDominuje tu neutralny szary kolor na ścinach oraz w elementach wyposażenia. Białe meble oraz płytki w kuchni rozjaśniają pomieszczenie, a dodatkowo żółte elementy dekoracyjne ożywiają i ocieplają wnętrze.

szary kolor w salonie

aranżacja otwartej kuchniŻółta ściana w nie dużym przedpokoju idealnie kontrastuje z szarym i białym odcieniem.

żółty kolor ścian

projekt mieszkania Osiedle Wilno II WarszawaŁazienka na życzenie klientów, została zaprojektowana w biało-czarnych płytkach firmy Opoczno z kolekcji Pret a Porter. Dodatkowo została tu zaprojektowana biała zabudowa meblowa, w której można schować pralkę, ręczniki oraz inne potrzebne rzeczy. Wąska łazienka została optycznie poszerzone przez białe płytki podłogowe oraz białe płytki ścienne, które są ułożone na jednej z dłuższych ścian we wnętrzu. Dobrze dobrane i ułożone czarne płytki nie muszą zmniejszać małego pomieszczenia.

biało czarne płytki

Płytki Pret a Porter Opoczno

prostokątna łazienka

miętowa tapetaMniejszy pokój został zaaranżowany na sypialnię. Na jednej ze ścian położono miętową tapetę, która idealnie się tu wpasowuje. Ściany są pomalowana białą i szarą farbą. Grzejnik zasłoniliśmy maskownicą grzejnikową firmy Proform. Znalazła się tu również odrobina miejsca na kilka książek.

aranżacja małej sypialni

aranżacja sypialni

biało szare pasy na ścianieWiększy pokój został zaaranżowany dla dziecka. Na ścianie za telewizorem jest ułożona tapeta w biało szare pasy. Kolejne dwie ściany są w jasnym odcieniu błękitnym i limonkowym. Różowe elementy dekoracyjne nadają delikatności i słodkości we wnętrzu. Za łóżkiem mieści się duża fototapeta, która dekoruje pokój i idealnie się tu wpasowuje.

osiedle Wilno II Warszawa

fototapeta do pokoju dziecka

aranżacja pokoju dziecięcego

aranżacja wcOstatnie projektowane pomieszczenie to mała łazienka (pomieszczenie wc). Użyłam tutaj szarych płytek (jasnych i ciemnych) na ścianach oraz podłodze. Nad zabudową stelaża wc została wykonana zabudowa meblowa np. na środki czystości. W łazience mieści się również fototapeta na jednej ze ścian, która ładnie dekoruje to pomieszczenie.

pomieszczenie wc