Zostało tutaj zaprojektowane wnętrze mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Wykonałam aranżację przedpokoju, kuchni, łazienki oraz wc.

mały przedpokójPomieszczenia są zaaranżowane w barwach: bieli, czerni oraz szarości. Dwie ściany zostały wyłożone białymi płytkami ceglanymi firmy Stegu Parma, dodatkowo są podkreślone oświetleniem. W suficie mieści się wgłębienie pomalowane na czarno, w który są umieszczone lampy natynkowe.

białe drzwi

ciekawy sufit

projekt małego przedpokoju

kolor zielony w kuchniW kuchni dodatki są w odcieniu zielonym (limonkowym), które fajnie orzeźwiają, a za razem ocieplają wnętrze. Jasne barwy są przełamane czarnym kolorem w postaci kilku elementów, jak widać wizualizacjach.

pasy na ścianie

panel szklany w kuchni

czerwona mozaikaDla odmiany w małym wc oraz łazience dominuje kolor czerwony na życzenie klientów. Nad zabudową stelaża wc wykonano zabudowę meblową, w której można schować proszki, płyny i inne potrzebne rzeczy. Użyłam tu płytek ściennych firmy Paradyż serii Purio, a na podłogach płytek drewnopodobnych serii Pago Natural.

aranżacja wc

drewno w łazienceZe względu na małą ilość miejsca mieści się tu kabina prysznicowa składana na ścianę. Dzięki temu po jej złożeniu mamy o wiele więcej miejsca w łazience. Dodatkowo duże lustro sprawia, że pomieszczenie stało się przestronniejsze mimo użytego tu czarnego koloru płytek. Wystarczy ciekawy pomysł, a każde wnętrze może pięknie wyglądać.

czerwone dodatki w łazience

kabina prysznicowa w małej łazience