Ten projekt obejmował zaaranżowanie wnętrza domu częściowo już wykończonego (m.in. były położone płytki, panele podłogowe, zrobiona zabudowa meblowa w kuchni).

otwarta kuchnia na salonW części kuchennej są dodane lampy sufitowe, wiszące oraz sufit podświetlany. Dodatkowo jedną ze ścian pomalowano czarną farbą tablicową. Do zabudowy meblowej w kuchni została dodana wyspa (z szafkami i stołkami) tak by częściowo zamknąć przestrzeń w kuchni.

farba tablicowa w kuchni

białe płytki ceglane w salonieSzara kolorystyka ścian jest przełamana żółtymi elementami wyposażenia oraz turkusową ścianą. W salonie ściana za Tv jest wyłożona biała płytką ceglaną firmy Stegu – Parma, która dobrze się komponuje z betonem dekoracyjnym położonym na obudowie kominka. Dekoracyjne oświetlenie w postaci kinkietów oraz pasków led nadaje efektywny wygląd pomieszczenia oraz miłą atmosferę.

aranżacja salonu

kominek w salonie

salon i kuchnia

fiolet w sypialniW sypialni również przeważają szare barwy na ścianach, które zostały przełamane fioletową narzutą na łóżku. Wystrój pokoju można łatwo zmieniać poprzez zmianę koloru dodatków tj. pościel, narzuta, poduszki. Dzięki czemu sypialnia co jakiś czas może wyglądać inaczej bez gruntownego remontu.

aranżacja sypialni

szare kolory ścian

różowe ściany w pokoju dzieckaOstatnim pomieszczeniem do aranżacji był pokój dziewczynki. Tutaj również były użyte szare odcienie ścian, które przełamałam delikatnym różem. Na jednej z różowych ścian są namalowane białe chmurki z szablonu malarskiego firmy Stencils.

szablon malarski

pokój dziecka na poddaszu