Kolejny nasz projekt obejmował aranżację wnętrza dwóch łazienek w nowo budowanym domu. Mniejsza łazienka mieści się na parterze, natomiast większa łazienka jest zlokalizowana na piętrze domu.

wanna i prysznic w łazienceWiększa łazienka mimo swoich rozmiarów nie była łatwa w zaprojektowaniu ze względu na skośny sufit oraz niefunkcjonalne rozmieszczenie komina. Znalazł się on między kabiną prysznicową, a drzwiami do łazienki. Obok niego powstała głęboka wnęka, którą zaadaptowaliśmy na półki itp. Na życzenie klientów udało się w tym pomieszczeniu umieścić dużą wannę, prysznic, umywalkę z szafkami oraz toaletę i bidet. Część ścian jest pomalowana niebieską farbą, dzięki czemu wnętrze łazienki wydaje się lżejsze i bardziej robi się z niego pokój kąpielowy.

duża łazienkapłytki wzorzysteŁazienka została urozmaicona o płytki wzorzyste, które są na podłodze. Sprawiają że wnętrze jest bardzie zaakcentowane. Pozostałe płytki są gładkie i stonowane co sprawia, że został tu zachowany umiar. Zaletą wzorzystych płytek jest to, że nadają wnętrzu oryginalności i mniej na nich widać zabrudzeń.

pomalowane ściany w łaziencemałe białe płytkiMniejsza łazienka na parterze domu nawiązuje kolorystycznie do drugiej łazienki, jest jasna i ciepła. Tu również na podłodze są ułożone częściowo monochromatyczne płytki ze wzorem, które jak widać sprawiają że wnętrze nie jest nudne. Problemem w tej łazience był skos, za którym mieszczą się schody na piętro, ale mimo tego udało się funkcjonalnie zaaranżować małą przestrzeń.

płytki drewnopodobneniebieska ściana w łaziencemała łazienka