Tematem aranżacji było zaprojektowanie w domu parterowym wnętrza o powierzchni 75 m²: holu, kuchni, jadalni oraz salonu.

nowoczesna kuchniWe wnętrzu został połączony styl nowoczesny z industrialnym. Przeważa tu kolor biały, na którym dobrze się prezentują ciemne barwy. Na podłodze w przedpokoju oraz w części kuchennej mieszczą się duże szare płytki, natomiast w salonie i jadalni została położona deska trójwarstwowa. Jedną ze ścian ozdabiają betonowe panele 3D w ciekawym kształcie.

aranżacja parteru domu

beton we wnętrzuŚciana za Tv została wyłożona czerwoną płytką ceglaną, dodatkowo część dobudowanej ścianki g-k jest obłożona tynkiem imitującym beton. Ta sama faktura jest również położona na suficie nad stołem jadalnianym. Wnętrze domu jest jasne, przejrzyste mimo użytych ciemnych elementów dekoracyjnych.

biały kolor w salonie

wnętrze domu parterowegoNawiązując do salonu w długim holu również mieści się czerwona płytka ceglana, dodatkowo podświetlona kinkietami. Interesującym elementem dekoracyjnym jest tutaj duże lustro piaskowane, które nie tylko powiększa przestrzeń ale również nadaje niepowtarzalny charakter w tym wnętrzu.

cegła w holu