Kolejny nasz projekt to aranżacja mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Aby było funkcjonalne i dopasowane do gustu użytkowników mieszkania trzeba było wyburzyć i postawić na nowo większość ścianek działowych. Z małej łazienki i osobnej toalety została wygospodarowana tutaj jedna duża łazienka.

W łazience mieszczą się duże białe satynowe płytki, które ją powiększają. Dodaliśmy tu również płytki drewnopodobne, które dodatkowo ją ocieplają. Udało się tutaj wstawić dużą wygodną kabinę prysznicową oraz kilka potrzebnych szafek na kosmetyki i detergenty.

Szare płytki podłogowe są również ułożone w przedpokoju i kuchni, dzięki czemu zyskaliśmy jednolitą podłogę, która również powiększa optycznie przestrzeń w mieszkaniu.

Meble w przedpokojuW przedpokoju dominują szare kolory. Mimo tak małej przestrzeni zmieściła się tutaj większa szafa oraz szafka na buty. Dodatkowo na jednej ze ścian jest ułożona biała płytka ceglana, która również występuje w salonie. Kuchnia została otwarta na przedpokój i tym samym jest ona jego kontynuacją pod względem kolorystycznym.

szare drzwi do mieszkania

kuchnia w blokuW kuchni dodaliśmy drewniany blat, który ociepla szare barwy. Znalazły tu również miejsce ścienne płytki z motywem patchwork. Dzięki czemu we wnętrzu coś się dzieje, nie jest nudne.

kuchnia skandynawskaDodatkowo jedna ze ścian w kuchni została częściowo pomalowana czarną farbą tablicową / magnetyczną, która dobrze się tu sprawdzi.

długa kuchnia

zabudowa meblowa w kuchniDo salonu prowadzą drzwi przesuwne, chowane w ścianę przez co zyskujemy więcej miejsca w pokoju czy przedpokoju. Salon dodatkowo pełni funkcję biurową. Znalazła się tu również szafa z miejscem do przechowywania ubrań. Ogólnie pokój jest jasny, przyjazny, z miejscem do odpoczynku i pracy.

ściana z tv

salon z bloku

biała cegła w salonie

szafa w salonieW mieszkaniu, przy kuchni został wygospodarowany mały pokój z funkcją jadalni. Można w nim nie tylko zjeść posiłek ale również odpocząć.

biało szara tapeta

mały stół jadalniany

mały pokój ze stołemOstatnim pomieszczeniem, który wymagał mniej radykalnej zmiany był pokój młodzieżowy. Część mebli musiała tutaj pozostać tj. szafa i łóżko. Dodaliśmy tutaj szafki wiszące, biurka oraz dodatki, które dopełniają aranżację tego pokoju.

łóżko piętrowe

pokój dwóch nastolatek