Kolejny nasz projekt obejmował aranżację wnętrza mieszkania w bloku z wielkiej płyty w Sosnowcu. Projekt został zachowany w białej i szarej kolorystyce, z dodatkiem niebieskich elementów dekoracyjnych, tak by nie było tu nudno.

Zarówno salon jak i kuchnia została otwarta na duży przedpokój, w którym znalazło się miejsce na dwie szafy. Białe kolory jeszcze bardziej powiększają przestrzeń w mieszkaniu, mimo użytych tutaj kilku ciemniejszych odcieni szarości.

Poprzez usunięcie ścianki działowej z drzwiami do kuchni, otworzyliśmy ją na przedpokój, a tym samym zyskaliśmy miejsce na lodówkę w zabudowie. W ten sposób powiększyliśmy małą kuchnię.

łazienka w blokuŁazienka także została zaprojektowana w neutralnych barwach. Mimo zastosowania ciemnych płytek ściennych łazienka nie pomniejszyła się optycznie, ponieważ mamy na przeciwnych ścianach duże białe płytki.

biało czarne płytkipłytki 3dNajmniejszym pomieszczeniem do zaaranżowania była wąska toaleta. W niej także użyliśmy białych i grafitowych płytek jak w łazience. Dodatkowo sufit został tutaj pomalowany pod kolor ciemnych płytek. Dzięki czemu pomieszczenie nabrało swojego charakteru.

czarny sufit w łaziencemalutka łazienkaduże łóżkoKolejnym pomieszczeniem do zaprojektowania była sypialnia, w której dodaliśmy kilka niebieskich dekoracji do ocieplenia szarych barw. Za łóżkiem mieści się ramka pomalowana pod kolor ściany z elementem dekoracyjnym w postaci napisu ściennego Mr&Mrs.

szara sypialniaszafa w sypialniniebieski kolor ścianOstatnim pomieszczenia do aranżacji był wąski, długi pokój dziewczynki. Został on rozjaśniony delikatnie niebieskim kolorem ścian oraz białymi mebelkami. Pokój stał się jasny i przestronny.

pokój nastolatkidługi wąski pokój