Zamieszczamy kolejny projekt mieszkania w wielkiej płycie. Tym razem było to duże mieszkanie, ale z problematycznie rozmieszczoną instalacją m.in. gazową i wieloma krzywymi ścianami. Był to jeden z trudniejszych projektów, ale wszystko przebiegło pomyślnie. W kuchni znalazło się miejsce na więcej blatu roboczego, którego zawsze nam brakuje oraz dużo szafek z miejscem do przechowywania. Mimo użytych tu czarnych kolorów kuchnia jest jasna i przytulna, a funkcjonalne jej rozplanowanie będzie nam dobrze służyć.

wysoka zabudowa kuchennaczarno biała kuchniazabudowa meblowa w przedpokojuUsunęliśmy drzwi do kuchni i otworzyliśmy ją częściowo na przedpokój. W całym mieszkaniu jest ta sama podłoga dzięki czemu wnętrza są bardziej spójne . W przedpokoju zarówno rurki od gazu jak i ściana są pomalowana pod kolor licznika, tak aby by sam licznik nie rzucał się w oczy.

zegar na ścianie w salonieDo salonu przesunięte zostały drzwi wejściowe przez co uzyskaliśmy funkcjonalne rozmieszczenie mebli, a tym samym udało się tu pomieścić wszystko to co chcieli klienci (stół jadalniany, meble do przechowywania, półki, narożnik, keyboard i telewizor oczywiście).

czarne pianino w saloniepółki na ścianieczarna kabina prysznicowaŁazienka zyskała prysznic z odpływem liniowym oraz więcej miejsca niż przy wannie, która tu kiedyś gościła.

pralka w łaziencestelaż wcduża szafaczarny sufitNa koniec przedstawiamy aranżację dwóch pokoi chłopaków, które są w podobnej kolorystyce i tym samym komponują się z pozostałymi wnętrzami w mieszkaniu. Nie musimy się bać czarnego koloru na ścianach, jeśli go racjonalnie rozmieścimy będzie dobrze dekorował wnętrze i wcale go nie zaciemni, ale będzie jego atutem.

regał w pokojuczarne biurko