Przedmiotem aranżacji było zaprojektowanie części wnętrza domu, a mianowicie: wiatrołapu, toalety, otwartej kuchni, salonu, przedpokoju wraz ze schodami oraz łazienki na piętrze. Wnętrza są zaaranżowane w szarej kolorystyce z dodatkiem drewna i betonu.

kuchnia w domuKuchnia została otwarta na pozostałą cześć domu. Zarówno w wiatrołapie, kuchni i przedpokoju są takie same szare płytki podłogowe przez co przestrzeń jest bardziej spójna. Dodatkowo za drzwiami w kuchni została wydzielona mała spiżarnia. Najbardziej charakterystycznym elementem są tutaj heksagonalne płytki ścienne, które nadają wnętrzu całego uroku.

lodówka side by side w kuchniW przedpokoju dodana została duża szafa z lustrem, które powiększa go optycznie. Wnętrza są spójne kolorystycznie ponieważ cała ta przestrzeń jest otwarta.

hol w domuregał w salonieKolejnym zaaranżowanym pomieszczeniem jest duży salon połączony z częścią jadalnianą. Wnętrze jest jasne, lekkości dodają tutaj białe meble. Całość dopełniają niebieskie elementy dekoracyjne, w postaci zasłon, dywanu i poduszek.

jadalnia w domuniebieskie zasłonyJedna ze ścian w salonie jest wyłożona panelami imitującymi beton, ponieważ są lżejsze niż typowe płyty z betonu architektonicznego.

duży narożnik w saloniejasny przedpokójAranżacja przedpokoju została pociągnięta aż na piętro domu. Tutaj również mieszczą się elementy betonowe na ścianach w postaci paneli 3D. Biała kolorystyka ścian i drzwi sprawia, że wnętrze jest przejrzyste i delikatne.

schody w domupanele betonowe 3DNa piętrze domu projektowana była również prostokątna łazienka. Mieszczą się w niej duże białe i drewnopodobne płytki. Dodatkowym akcentem w łazience są płytki heksagonalne, które nadają jej całego uroku.

jasna łazienkapłytki heksagonalneMimo nie dużych rozmiarów łazienki, znalazło się miejsce na prysznic i wannę, która została obłożona szarą heksagonalną mozaiką. Wąska łazienka poszerzyła się dzięki zastosowaniu tu dużego lustra i białych płytek.

łazienka ze skosemwanna asymetrycznaNa parterze domu, pod schodami również została zaaranżowana łazienka ale tylko z funkcją toalety. Mieszczą się w niej także płytki heksagonalne, przez co wnętrz stało się bardziej urozmaicone. Dodatkowo jedna ze ścian jest pokryta białymi płytkami ze strukturą 3D.

mała łazienkapłytki heksagonalnezabudowa stelaża wcOstatnim zaprojektowanym pomieszczeniem jest mały wiatrołap. Ściany są w nim wyłożone tynkiem imitującym beton. Jest tutaj także duża szafa na odzież wierzchnią oraz wygodne siedzisko.

siedzisko w wiatrołapietynk betonowymały wiatrołap w domu