W domu, mieszczącym się w Mysłowicach wykonaliśmy projekt wnętrza kuchni o powierzchni 11,5 m² oraz połączonych ze sobą dwóch łazienek o powierzchni 20 m². Wnętrza zostały zachowane w ciepłych kolorach: beżach i brązach, z dodatkiem bieli.

zamknięta kuchnia

Oświetlenie w kuchniW kuchni została zaprojektowana duża zabudowa meblowa, która łączy ze sobą matowe fornirowane elementy z połyskującą bielą. Wnętrze stało jest jasne, delikatne mimo zastosowanych ciemniejszych mebli. Znalazło się tutaj również miejsce na dużą pojemną lodówkę typu side by side oraz stół na 4 krzesła. Na podłodze mieszczą są dobrej jakości panele podłogowe, które są odporne na wilgoć dzięki czemu można je stosować bez problemu w kuchni. Na białej ścianie, powyżej dolnych szafek kuchennym  został zawieszony biały grzejnik, dzięki czemu stał się mało widoczny. Dodatkowo stanowi on również dekorację tej ściany.

Stół w kuchni

Zabudowa meblowa w kuchni

Łazienka na piętrze domuKolejnym wnętrzem do aranżacji była łazienki składająca się w dwóch pomieszczeń. W pierwszej części mieści się duży prysznic, zabudowa meblowa z umywalką oraz miska wc. Pomieszczenia te zostały oddzielone od siebie szklanymi drzwiami. Zostały tutaj zastosowane jasne beżowe płytki przypominające marmur, które połączyliśmy płytkami drewnopodobnymi.

Łazienki w brązach i beżach

Projekt wnętrza dużej łazienki

Płytki drewnopodobne w łazience

Projekt wnętrza ładnej łazienki

Jasna duża łazienka

Łazienki na piętrze domuDrugą cześć łazienki stanowi wygodna duża wanna. Znalazło się tutaj również miejsca na pralkę i suszarkę. Mimo tego, że pomieszczenie jest duże to pomniejsza je skośny sufit, który zabiera dużo miejsca w łazience. Został on pomalowany na biało, tak by stał się lekki i optycznie troszkę powiększył (podwyższył) to wnętrze.

Duża wanna w łazience

Łazienki w domu

Skośny sufit w łazience