Tym razem mieliśmy możliwość zaprojektowania wnętrza trzech poziomów domu o powierzchni użytkowej ok. 115 m². Dom został zachowany w stylu nowoczesnym z nutką elementów skandynawskich i loftowych dzięki czemu powstał jego niepowtarzalny charakter. Dominuje tu szary i biały kolor ścian z dodatkiem czarnych detali.

salon z jadalniądom Warszawadekton w kuchniotwarta kuchniaaranżacja parteru domuprzedpokój w domuszklane drzwi Lekkowiatrołapdrzwi ukrytePierwsza kondygnacja to otwarta przestrzeń, która łączy wiatrołap, przedpokój, kuchnię i salon. Jest tu również toaleta ukryta za drzwiami z niewidoczną ościeżnicą. W toalecie wprowadziliśmy kolor granatowy na ścianie i suficie, tak by ożywić szaro-białe wnętrze. Mieści się tu również biała zabudowa meblowa, za którą został ukryty duży piec dwufunkcyjny.

mała łazienkapomalowana ściana w łaziencedrzwi malowane tą samą farbą co ścianazabudowa meblowa w łazienceNa kolejny drugi poziom prowadzą schody (na beton) obłożone drewnem ze szklana balustradą. Mieszczą się tutaj dwa pokoje dzieci oraz łazienka z pralnią.

pikowany zagłówekPokój ten to królestwo dziewczynki, gdzie dominują żółte i delikatne różowe dodatki na tle zawsze modnej bieli.

meble Minkozabudowa meblowa w pokoju dziecięcymprojekt pokoju dziecięcegopokój nastolatkaKolejnym pomieszczeniem na drugim poziomie domu jest pokój nastolatka, gdzie dodaliśmy troszkę więcej ciemnych kolorów. Zarówno czerń, szarość jak i granat dobrze tu ze sobą współgrają.

biurko Minkozabudowa meblowa z telewizoremfajny pokójłazienki dzieciZ łazienki na drugiej kondygnacji w większość będą korzystać dzieci. Z tego też względu jej wnętrze jest radosne z dodatkiem koloru błękitnego i żółtego.

kolor w łazienceżółty grzejnik łazienkowydrzwi przesuwneklatka schodowa w domuIdąc dalej jesteśmy na trzecim, ostatnim poziomie gdzie mieści się gabinet oraz duża sypialnia z garderobą i łazienką. Klatka schodowa jest kolorystycznie nawiązana do innych pomieszczeń w domu. Dodaliśmy tutaj dużą galerie na zdjęcia domowników.

lampy chorsoświetlenie nad schodamiczarna ścianapokój biurowy w domuW tym małym pokoju mieści się gabinet, który pełni również funkcję odpoczynku.

żaluzje w okniegranatowa kanapapokój biurowo gościnnysypialnia z łazienkąSypialnia jest jednym w większych pokoi w domu. Jest w niej dostęp do garderoby oraz łazienki, która jest za drzwiami z ukrytą ościeżnicą. Mimo, że został tutaj użyty czarny kolor ścian, to nie przyciemni on pomieszczenia ponieważ jest tu dużo jasnych kolorów zarówno na ścianach jak i w postaci mebli czy dodatków.

czarne ściany w pokojuróżowe dodatki w sypialnitynk imitujący betonZ sypialni mamy dostęp do garderoby, która jest schowana za drzwiami przesuwnymi z lustrem (zarówno od strony pokoju jak i garderoby).

garderobagarderoba w sypialnibiała łazienkaOstatnim pomieszczeniem na 3 poziomie domu jest łazienka dostępna tylko z sypialni. W stosunku do pozostałych pomieszczeń jest ona w większości biała. Co spowodowało, że zrobiła się lekka, delikatna i optycznie większa.

białe płytkiłazienka z wannączarna armatura