Przedmiotem aranżacji było zaprojektowanie wnętrza mieszkania o powierzchni 55,25 m², które składało się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój oraz sypialni i łazienki. Mieszkanie miało być jasne, przytulne i przeznaczone dla młodej osoby. Dominują tu odcienie bieli oraz szarości, które są przełamane różnymi dodatkami, aby przestrzeń zrobiła się różnorodna.

Projekt wnętrza mieszkania Warszawa

Listwy sufitowe w salonie

Przytulne mieszkanieDrzwi do łazienki oraz sypialni zostały zlicowane ze ścianą od strony przedpokoju i pomalowane na jej szary kolor, dzięki czemu stały się mało widoczne. Jednym z powtarzalnych elementów dekoracyjnych jakie występują w mieszkaniu są listwy gzymsowe, przy których jest namalowany czarny pas na suficie, który nadaje tu ciekawego efektu. W wąskim przedpokoju została wykonana zabudowa meblowa z tapicerowanym siedziskiem. Dodatkowo mieści się tutaj duże lustro na ścianie obok szafy, które optycznie poszerza wąską przestrzeń.

Zabudowa z siedziskiem w przedpokoju

Białe meble kuchenneNa ścianach w kuchni, między zabudową meblową znalazły miejsce płytki typu subway tiles w białym i czarnym odcieniu. Białe meble optycznie powiększają małą kuchnię, a czarne elementy dekoracyjne tj. lampy, uchwyty, płytki czy czarna farba podkreślają charakter wnętrza.

Farba tablicowa w kuchni

Sypialnia w szarościachKolejnym pomieszczeniem do zaprojektowania była sypialnia. Znalazło się w niej miejsce na duże łóżko, biurko/toaletkę oraz zabudowaną szafę z lustrem. Kolorystycznie pokój nawiązuje do pozostałych pomieszczeń, które są w mieszkaniu. Jest jasne, przestronne w sam raz dla młodej kobiety.

Białe meble w sypialni

Listwy ścienne w sypialni

Szafa z lustrem

Biało - czarna łazienkaOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania była nieduża łazienki. Udało się nam tutaj pomieścić dużą wannę oraz zabudowę meblową, w której została schowana m.in. pralko-suszarka. Łazienka jest utrzymana w biało – czarnej kolorystyce z dodatkiem szarości. Jest ona stylowa z nutką elegancji.

Płytki subway tile

Pomalowane ściany w łazience

Dekoracja sufitu w łazience

Zabudowa meblowa w łazience

Białe i czarne płytki w łazience