Przedstawiony poniżej projekt obejmował aranżację mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni  64 m². Mieszkanie składało się z niewielkiego salonu z aneksem kuchennym, długiego przedpokoju, łazienki, sypialni oraz pokoju dziecięcego. Całość została utrzymana w stylu skandynawskim ze szczyptą nowoczesności. Dominuje tutaj dużo bieli, która jest przełamana szarością i kolorowymi akcentami w postaci zielonych i żółtych dodatków. Elementy drewniane sprawiają, że wnętrze jest ciepłe i przytulne.

żółta sofameble kuchenneAneks kuchenny udało się funkcjonalnie zaprojektować i dodatkowo ciekawie ukryć w nim piecyk dwufunkcyjny. Obok aneksu mieści się okrągły stół (z możliwością rozłożenia), ponieważ ze względu na wymiary pomieszczenia nie było tu miejsca na duży prostokątny stół.

proformokrągły stółpanele betonowePrzedpokój był otwarty na salon i kuchnię, z tego też powodu wykorzystaliśmy go powiększając salon. Dzięki czemu udało się pomieścić wysoki regał.

regał na wymiardługi przedpokójW dłuższej części przedpokoju jest zaprojektowana biała zabudowa meblowa z żółtym siedziskiem. Na przeciwnej ścianie wstawiliśmy szary grzejnik, tak by stał się mniej widoczny oraz duże plakaty, które ozdabiają długą ścianę.

zabudowa meblowa z siedziskiemlustro w przedpokojuzabudowa meblowa nad łóżkiemW sypialni nie było miejsce na dużą szafę, z tego też powodu została zaprojektowana zabudowa meblowa z szafkami przy łóżku. Aby wnętrze nabrało charakteru część ściany jest pomalowana na ciemnozielony kolor, a druga cześć tej ściany i sufitu jest obłożona tynkiem imitującym beton.

zielona ścianatoaletka w sypialniłóżko w sypialnitapeta dziecięcaKolejny do zaprojektowania był pokój dla dziewczynki. Był projektowany z myślą, żeby nie był za słodki i dobrze spełniał swoją funkcję kilka lat. Miętowy kolor ścian i sufitu sprawia, że pokój jest delikatny, natomiast żółte akcenty go ożywiają. Przy łóżku znalazło się jeszcze miejsce na biało-czarną tapetę, która została podświetlona od sufitu paskiem ledowym co dodatkowo ładnie dekoruje wnętrze.

miętowe ścianypokój dziecięcypokój dziewczynkimała łazienkaOstatnim projektowanym wnętrzem była łazienka. Tu również mamy połączenie betonu i drewna, a ciekawie rozmieszczone oświetlenie je dodatkowo dekoruje. Łazienka została odrobinę powiększona kosztem sypialni, ale dzięki temu udało się wygospodarować w niej miejsce na prysznic we wnęce i pralko-suszarkę ukrytą w zabudowie meblowej.

płytki drewnopodobnepłytki imitujące betonprysznic we wnęcezabudowa pralki w łazience