Poniżej przedstawiamy projekt wnętrza części mieszkania dwupoziomowego w Krakowie, który obejmował aranżację parteru mieszkania (przedpokój, toaleta, kuchnia z salonem) oraz pięta (przedpokój i łazienka). Na piętrze znajdowały się jeszcze dwa pokoje, ale w nich był wykonywany projekt bez wizualizacji (projekt funkcjonalny, kolorystyki ścian oraz projekt opisowy zawierający dobór elementów wyposażenia).

cameleon system nowodvorskiW mieszkaniu przeważa biel, która rozświetla wnętrze i delikatnie je powiększa. Wnętrze było projektowane w połączeniu stylu nowoczesnego i skandynawskiego. Mamy tutaj kolor ciepłego, jasnego drewna w połączeniu z szarością i czarnymi akcentami, które nadają pomieszczeniu odrobinę charakteru. Całości dodaje uroku niebieski kolor ścian i dodatków. Z parteru na piętro prowadzą schody policzkowe, które zaprojektowaliśmy w białym kolorze z drewnianymi stopnicami i szklaną balustradą.

płyty betonowe w salonieŚciana oddzielająca salon od kuchni jest z jednej strony obłożona cienkimi płytami betonowymi, natomiast od strony kuchni została pomalowana niebieską farbą. Obok tej ścianki mieści się  zabudowa wykonana z pionowych, białych lameli, która delikatnie przedziela przedpokój od części kuchennej.

niebieska ścianazabudowa kuchennaKuchnia jak widać jest biała z dodatkiem drewna. Na ścianie miedzy szafkami kuchennymi mieszczą się czarno-grafitowe duże płytki. W nawiązaniu do lameli, które są przy szafkach kuchennych w przedpokoju również wymyśliliśmy zabudowę z mniejszych lameli, które zasłaniają niezbyt atrakcyjny kanał wentylacyjny idący pod sufitem.

zabudowa kanału wentylacyjnegoszafa z lustremNa parterze projektowana była także mała toaleta. Zostały użyte w niej głównie białe płytki, które optycznie powiększą małe wnętrze. Z tej samej kolekcji były również dostępnie niebieski płytki, które idealnie nawiązują kolorystycznie do pozostałych elementów w mieszkaniu. Toaleta była dość wysoka dlatego pozwoliliśmy sobie na przemalowanie sufitu w ciemniejszy kolor.

białe płytki ściennemała toaletaTubądzin Reflectionkolorowy sufitschody policzkoweoświetlenie przy schodachPrzedpokój na piętrze jest mały i wąski, z tego też względu został tylko delikatnie zaakcentowany niebieskim kolorem ściany.

wąski przedpokójNa piętrze znajdują się także dwa pokoje oraz większa łazienka. Nie była ona łatwa w zaprojektowaniu, ze względu na jej podłużny kształt, ale udało się nam zmieścić zarówno wannę jak i prysznic na życzenie klientów. Mieści się w niej również duża zabudowa meblowa, w której schowany jest piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania i częściowo pralka. Łazienka nawiązuje do toalety mieszczącej się na parterze mieszkania. Jest jasna i delikatna z kolorowymi dodatkami.

jasna łazienkapłytki Tubądzinprysznic i wanna w łaziencezabudowa pralki i piecyka w łazience