Projekt obejmował aranżacje części mieszkania w Katowicach. Do zaaranżowania była sypialnia, długi przedpokój (który wcześniej składał się z dwóch pomieszczeń), salon, łazienka oraz mała łazienka z wc. Aranżacja mieszkania została dopasowana do potrzeb młodego małżeństwa.

pomalowana ściana w łazienceŁazienka jest zaprojektowana w stonowanych barwach. Jak widać na wizualizacjach część łazienki została wyłożona białymi płytkami, które optycznie ją powiększają. Dodatkowo jedna ze ścian jest pomalowana szarą farbą, co dobrze się tu prezentuje.

płytki drewnopodobne w łazienceNajwiększą rolę odgrywają płytki drewnopodobne, które ocieplają wnętrze oraz elementy dekoracyjne (których kolor można łatwo zmienić przez co łazienka zawsze może inaczej wyglądać). Aranżacja wc, nawiązuje ona kolorystycznie do  łazienki.

malutka łazienka

mała toaleta

niebieskie dodatkiW sypialni mieści się duże łóżko oraz wysoka zabudowa meblowa, w której jest m.in. półka pełniąca funkcję stolika nocnego. Typowy zagłówek łóżka został zastąpiony miękkimi panelami dekoracyjnymi 3D.

jasna sypialnia

mała sypialnia

aranżacja małego przedpokojuMały przedpokój został otwarty dzięki czemu powstała tutaj jedna wspólna przestrzeń. Zabudowy meblowe są białe, z tego względu aby optycznie poszerzyć wąskie pomieszczenie. Niebieskie ściany ożywiają wnętrze i nadają mu odrobinę świeżości, natomiast czarne elementy podkreślają jego charakter.

mały przedpokój

białe drzwi wewnętrzne

długi przedpokój

szare kolory w salonieCałe mieszkanie jest utrzymane w barwach s zarości. Ze względu na brak miejsca w kuchni, został tu umieszczony duży rozkładany stół, nad którym jest zawieszona lampa z możliwością regulacji w kilku kierunkach.

salon i jadalnia

szare płytki ceglane stegu

ściana z Tv