W tym projekcie mieliśmy możliwość popracować z większą ilością kolorów w aranżacji mieszkania. Ściany są bieli i szarości, głównie przez to że zastosowaliśmy barwne meble i dodatki. Większość ścianek działowych została tutaj wyburzona dzięki czemu powstała duża kuchnia otwarta na przedpokój, a tym samym na salon.  Mieszkanie jest zaprojektowana tak, by cała rodzina mogła się tu dobrze czuć i miło spędzać czas.

niebieskie meble kuchennezabudowa meblowa w kuchniW kuchni dominuje kolor niebiesko-turkusowy, który wstępuje na zabudowie meblowej. Płytki podłogowe Carpet sprawiają, że wnętrze jest wciąż jasne i bardziej ożywione. Dodatkowo jedna ze ścian jest tutaj pomalowana czarną farbą magnetyczną.

ściana magnetyczna w kuchniPrzy kuchni mieści się mała łazienka, która na życzenie klientów jest zarówno barwna i delikatna, a dodatkowo optycznie większa dzięki zastosowaniu białych płytek na równoległych ścianach.

kolorowa łazienkapłytki graffitiDodatkowo w łazience obok drzwi wewnętrznych, za pojedynczym frontem została schowana pralka i suszarka. Cała ściana jest w białych barwach tak by była jednolita.

białe płytki w łaziencepomarańczowy grzejnik łazienkowyniewidoczne drzwiKolejnym pomieszczeniem jakie zostało tu wygospodarowane jest mała garderoba na odzież wierzchnią. Prowadzą do niej drzwi z niewidoczną ościeżnicą pomalowane pod kolor ściany.

garderoba w mieszkaniuczerwone krzesłaPrzechodząc do salonu na podłodze mieści się deska podłogowa ułożona w jodełkę co bardziej uatrakcyjnia wygląd podłogi. W części salonu została wydzielona strefa odpoczynku oraz strefa jadalniana z rozkładanym dużym stołem. Jest tu również regał na przechowywanie płyt cd oraz płyt winylowych.

kolory w mieszkaniuzabudowa meblowa na płytyŚciana za telewizorem jest wyłożona niebiesko-turkusową tapetą, która dodaje wnętrzu charakteru. Pod dużymi oknami zabudowaliśmy brzydkie grzejniki, dzięki czemu powstało nam dodatkowe miejsce do siedzenia i odpoczynku.

tapeta na ścianie z tvczerwona sofaW przedpokoju pod schodach, które prowadzą na II poziom mieści się zabudowa meblowa, gdzie można trzymać książki, a także iRobot-a. Ogólne pomieszczenie to jest jasne i przejrzyste. Uatrakcyjnia je dekoracyjne światło padające z kinkietów, duża lampa wisząca nad schodami oraz szary sufit na II poziomie.

zabudowa na książki pod schodamiklatka schodowaNa II poziomie mieszkania w przedpokoju, również występuje biała i jasno szara kolorystyka, tak by przestrzeń wydawała się optycznie większa.

przedpokójschody w przedpokojuMieszczą się tu również drzwi zewnętrzne do mieszkania, jak na poziomie I dlatego w tej części przedpokoju na podłodze zostały ułożone płytki podłogowe carpet. Jedna ze ścian jest pomalowana na niebiesko-turkusowy kolor, co uatrakcyjnia to wnętrze.

wąski przedpokój ze schodamiOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania była łazienka na poziomie II. Znalazły się w niej białe i niebieskie płytki ścienne, a całość została docieplona przez podłogowe płytki drewnopodobne. W łazience znalazło się miejsce na duży prysznic oraz na bidet obok miski wc. Nie wszystkie ściany są wyłożone płytkami, cześć z nich jest pomalowana szarą wodoodporną farbą, co sprawia że łazienka stała się bardziej efektowna.

biało niebieska łazienkaniebieskie płytkipomalowana ściana w łaziencewc i bidet w łazience