Projekt aranżacji mieszkania 58,82 m² – Osiedle Wilno II Warszawa

Napisany przez na Sie 18, 2015 w aranżacja pokoju, aranżacja pokoju dziecka, aranżacja pokoju dziennego, aranżacja przedpokoju / holu, aranżacje kuchni, aranżacje salonu, aranżacje sypialni, aranżacje łazienek | Możliwość komentowania Projekt aranżacji mieszkania 58,82 m² – Osiedle Wilno II Warszawa została wyłączona

projekt kuchni otwartej na salon

W mieszkaniu 58,82 m² został zaprojektowany salon otwarty na kuchnię oraz przedpokój, a także inne pomieszczenia: łazienka, sypialnia, pokój dziecka oraz malutka łazienka.

Osiedle Wlino II Warszawa

Dominuje tu neutralny szary kolor na ścinach oraz w elementach wyposażenia. Białe meble oraz płytki w kuchni rozjaśniają pomieszczenie, a dodatkowo żółte elementy dekoracyjne ożywiają i ocieplają wnętrze.

szary kolor w salonie

 

aranżacja otwartej kuchni

Żółta ściana w nie dużym przedpokoju idealnie kontrastuje z szarym i białym odcieniem.

żółty kolor ścian

 

projekt mieszkania Osiedle Wilno II Warszawa

Łazienka na życzenie klientów, została zaprojektowana w biało-czarnych płytkach firmy Opoczno z kolekcji Pret a Porter. Dodatkowo została tu zaprojektowana biała zabudowa meblowa, w której można schować pralkę, ręczniki oraz inne potrzebne rzeczy. Wąska łazienka została optycznie poszerzone przez białe płytki podłogowe oraz białe płytki ścienne, ułożone na jednej z dłuższych ścian we wnętrzu.

biało czarne płytki

Dobrze dobrane i ułożone czarne płytki nie muszą zmniejszą pomieszczenia.

Płytki Pret a Porter Opoczno

 

prostokątna łazienka

 

miętowa tapeta

Mniejszy pokój został zaaranżowany na sypialnię. Na jednej ze ścian położono miętową tapetę, która idealnie się tu wpasowuje. Ściany są pomalowana białą i szarą farbą. Grzejnik zasłoniliśmy maskownicą grzejnikową firmy Proform. Znalazła się tu również odrobina miejsca na kilka książek.

aranżacja małej sypialni

 

aranżacja sypialni

 

biało szare pasy na ścianie

Większy pokój został zaaranżowany dla dziecka. Na ścianie za telewizorem jest ułożona tapeta w biało szare pasy. Kolejne dwie ściany są w jasnym odcieniu limonkowym oraz błękitnym. Różowe elementy dekoracyjne nadają delikatności i słodkości we wnętrzu.

osiedle Wilno II Warszawa

Za łóżkiem mieści się duża fototapeta, która dekoruje pokój i idealnie się tu wpasowuje.

fototapeta do pokoju dziecka

 

aranżacja pokoju dziecięcego

 

aranżacja wc

Ostatnie projektowane pomieszczenie to mała łazienka (pomieszczenie wc). Użyłam tutaj jasno i ciemno szarych płytek, na ścianach oraz podłodze. Nad zabudową stelaża wc została wykonana zabudowa meblowa np. na środki czystości. W łazience mieści się również fototapeta na jednej ze ścian, która ładnie dekoruje to pomieszczenie.

pomieszczenie wc