Projekt aranżacji wnętrza domu – Sosnowiec

Napisany przez na Lip 18, 2016 w aranżacja pokoju, aranżacja pokoju dziecka, aranżacja pokoju dziennego, aranżacje kuchni, aranżacje salonu, aranżacje sypialni | Możliwość komentowania Projekt aranżacji wnętrza domu – Sosnowiec została wyłączona

aranżacja parteru domu

Ten projekt obejmował zaaranżowanie wnętrza domu częściowo już wykończonego (m.in. były położone płytki, panele podłogowe, zrobiona zabudowa meblowa w kuchni).

otwarta kuchnia na salon

W części kuchennej są dodane lampy sufitowe, wiszące oraz sufit podświetlany. Dodatkowo jedną    ze ścian pomalowano czarną farbą tablicową. Do zabudowy meblowej w kuchni została dodana wyspa (z szafkami i stołkami) tak by częściowo zamknąć przestrzeń w kuchni.

farba tablicowa w kuchni

Szara kolorystyka ścian jest przełamana żółtymi elementami wyposażenia oraz turkusową ścianą.

białe płytki ceglane w salonie

W salonie ściana za Tv jest wyłożona biała płytką ceglaną firmy Stegu – Parma, która dobrze się komponuje z betonem dekoracyjnym położonym na obudowie kominka.

aranżacja salonu

Dekoracyjne oświetlenie w postaci kinkietów oraz pasków led nadaje efektywny wygląd pomieszczenia oraz miłą atmosferę.

kominek w salonie

salon i kuchnia

fiolet w sypialni

W sypialni również przeważają odcienie szarości na ścianach, które zostały przełamane fioletową narzutą na łóżku. Wystrój pokoju można łatwo zmieniać poprzez zmianę koloru dodatków tj. pościel, narzuta, poduszki. Dzięki czemu sypialnia co jakiś czas może wyglądać inaczej bez gruntownego remontu.

aranżacja sypialni

szare kolory ścian

różowe ściany w pokoju dziecka

Ostatnim pomieszczeniem do aranżacji był pokój dziewczynki. Tutaj również były użyte szare odcienie ścian, które przełamałam delikatnym różem. Na jednej z różowych ścian są pomalowane białe chmurki z szablonu malarskiego firmy Stencils.

szablon malarski

pokój dziecka na poddaszu