Projekt aranżacji wnętrza w domu parterowym

Napisany przez na Paź 3, 2015 w aranżacja pokoju dziennego, aranżacja przedpokoju / holu, aranżacje i projekty, aranżacje kuchni, aranżacje salonu | Możliwość komentowania Projekt aranżacji wnętrza w domu parterowym została wyłączona

minimalizm w kuchni

Tematem aranżacji było zaprojektowanie w domu parterowym wnętrza o powierzchni 75 m² : holu, kuchni, jadalni oraz salonu.

nowoczesna kuchni

We wnętrzu został połączony styl nowoczesny z industrialnym. Przeważa tutaj kolor biały, na którym dobrze się prezentują ciemne barwy.

aranżacja parteru domu

Na podłodze w przedpokoju oraz w części kuchennej mieszczą się duże szare płytki, natomiast w salonie, jadalni została położona deska trójwarstwowa. Jak widać na powyższej wizualizacji jedną ze ścian ozdabiają betonowe panele 3D w ciekawym kształcie.

beton we wnętrzu

Ściana za Tv została wyłożona czerwoną płytką ceglaną, dodatkowo część dobudowanej ścianki g-k jest wyłożona tynkiem imitującym beton. Ta sama faktura jest również położona na suficie nad stołem jadalnianym.

biały kolor w salonie

Wnętrze domu jest jasne, przejrzyste mimo użytych ciemnych elementów dekoracyjnych.

wnętrze domu parterowego

Nawiązując do salonu w długim holu również mieści się czerwona płytka ceglana, dodatkowo podświetlona kinkietami. Interesującym elementem dekoracyjnym jest tutaj duże lustro piaskowane, które nie tylko powiększa przestrzeń ale również nadaje niepowtarzalny charakter w tym wnętrzu.

cegła w holu