Przedstawiamy aranżację wnętrza nowo-budowanego domu w Krakowie. Naszym zadaniem było zaaranżowanie  reprezentacyjnych pomieszczeń w domu: wiatrołap, łazienka na parterze, przedpokój, salon, kuchnia, klatka schodowa, przedpokój na poddaszu oraz łazienka na poddaszu. Dominuje tu biała i szara kolorystyka przełamana czarnymi akcentami oraz kolorowymi dodatkami.

ciekawy wiatrołapszafa w wiatrołapieW wiatrołapie zaprojektowaliśmy dużą szafę z dodatkowym miejscem na regał z butami.  Ponadto na turkusowej ścianie są zamocowane wieszaki m.in. na ubrania, które dodatkowo dekorują ścianę. Pomieszczenie jest małe, ale z charakterem.

wiatrołap w domuszara umywalkaObok wiatrołapu mieści się mała łazienka z niedużym oknem. Przeważa tu biały kolor, tak by pomieszczenie nie wydawało się przytłoczone i było lekkie. Biel jest przełamana szarymi płytkami z dodatkiem płytek drewnopodobnych pod prysznicem.

płytki drewnopodobnekabina prysznicowabiałe płytkiwąski holIdąc dalej, na paterze domu mamy długi przedpokój, gdzie stworzyliśmy mini galerię zdjęć na jednej ze ścian. Podłoga na całej otwartej przestrzeni jest taka sama, mianowicie są to duże płytki drewnopodobne.

otwarty hol w domuściana z TVW części salonu, na czarnej ścianie za telewizorem mieszczą się płyty betonowe, które ładnie dekorują ścianę. Tu również mamy kolorowe dodatki, elementy w niebieskich i turkusowych odcieniach, dzięki czemu wnętrze staje się ciepłe i przytulne.

duży stół w salonieotwarta przestrzeń w domuNa parterze domu mieści się również duży rozkładany stół i otwarta kuchnia z wyspą. Jest ona zachowana w białej kolorystyce z dodatkiem drewna i kolorowego akcentu w postaci panelu szklanego między szafkami kuchennymi. Zabudowa meblowa w kuchni jest zakończona od strony salonu regałem i witryną.

zabudowa kuchennawyspa w kuchniduża kuchniadekoracje schodówCała duża przestrzeń na parterze (przedpokój, salon, kuchnia) jest otwarta. Mamy tutaj również klatkę schodową, która prowadzi na poddasze. Wnętrze jak widać na wizualizacjach jest zachowane w jasnych barwach, z niewielkimi czarnymi dodatkami w postaci lamp. Dodaliśmy w przedpokoju na poddaszu kolorową tapetę, która nadaje ciekawego charakteru wnętrzu.

oświetlenie przy schodachprzedpokój na poddaszuhol na poddaszupłyty betonowe w holuskośny sufit w łazienceOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania przez nas była łazienka na poddaszu ze skośnym sufitem. Postawiliśmy tu na jasne kremowe płytki na ścianach, z dodatkiem ciemniejszych płytek drewnopodobnych. Natomiast podłoga jest zaakcentowana dużymi płytkami imitującymi strukturę dywanu. Znalazło się tu miejsce na dużą wannę oraz więcej szafek łazienkowych.

jasna łazienkiwanna w łaziencepłytki dywanowe