Celem tej aranżacji było zaprojektowania części mieszkania trzy poziomowego, a mianowicie salonu z aneksem kuchennym oraz otwartego przedpokoju na pierwszym poziomie, a także pokoju dziewczynki i salonu z przedpokojem na drugim poziomie. Wnętrze jest utrzymane w ciepłym stylu skandynawskim, przełamane odrobiną loftu. Kuchnia jest biała w połączeniu z elementami drewna. Ożywia ją kolorowa mozaika na ścianie między szafkami kuchennymi oraz kolorowe stołki przy wyspie.

meble kuchenne z wyspąkuchnia otwarta na salonwyspa z krzesłami w kuchniaNa tym poziomie mieszkania część ścian została usunięta dzięki czemu powstała jedna duża, otwarta przestrzeń. Kuchnię od salonu oddziela duży stół z blatem z litego drewna i różnobarwne krzesła. W kilku miejscach jest ułożona czerwona płytka ceglana, która nadaje wnętrzu największego uroku.

duży stół drewnianyotwarty mały przedpokójZnalazło się tu również miejsce na wygospodarowanie niewielkiego przedpokoju z siedziskiem i szafą na odzież wierzchnią. Natomiast w salonie mieści się mała strefa odpoczynku z telewizorem, sofą i wygodnym fotelem.

tapeta w saloniecegła w salonierzut salonu z kuchniąIdąc po schodach wchodzimy na drugi poziom gdzie zaprojektowaliśmy najpierw przedpokój otwarty na większy salon. Został tutaj powtórzony motyw czerwonej cegły. Dodatkowo są ramki na zdjęcia oraz lustra w ozdobnych czarnych ramach. Na półokrągłej ścianie mieści się tapeta z flamingami, która dekoruje ją, a tym samym sprawia że przedpokój staje się bardziej wyraźny.

tapeta wonderwallpokój rekreacyjnyNa tym poziomie mieszkania można chętnie przebywać w większym gronie znajomych ponieważ udało się tu pomieścić duży narożnik, fotel oraz sprzęt multimedialny. Kolorystyka ścian i elementów wyposażenia salonu nawiązuje do pomieszczeń na pierwszym poziomie dzięki czemu mamy jedną spójną przestrzeń. Dodatkowo brzydkie grzejniki zostały zabudowane i osłonięte dekoracyjnymi maskownicami, a razem z półkami na książki i płytami cd tworzą jedną całość.

mieszkanie kilkupoziomowewysoki sufit w saloniepanele winyloweOstatnim pomieszczeniem do zaprojektowania był pokój dziewczynki. Na życzenie inwestorów pojawił się tutaj kolor miętowy i białe mebelki. Pokój był duży ale udało się go funkcjonalnie zaaranżować. Mimo użytych różowych dodatków nie jest on przesłodzony, a kolorowa tapeta dopełnia całości i sprawia że chce się tu przebywać.

tapeta ubierz swoje ścianysłodki pokój dziecięcymiętowy kolorrzut pokoju dziecięcego