Tym razem wykonywaliśmy projekt wnętrza domu dla młodych ludzi w nowoczesnym stylu. Górują tu szare i białe kolory, zaakcentowane czarnymi elementami. Pomieszczenia na parterze domu tj. kuchnia, salon, klatka schodowa były otwarte z tego też względu całość musiała być dobrze dopasowana do siebie. W kilku miejscach użyliśmy płyt z betonu architektonicznego, które nadają nietuzinkowy charakter wnętrzu domu.

kominek w saloniePodłoga na całym parterze domu jest jednolita, co optycznie powiększa przestrzeń i ją łączy w jedną całość.

niebieskie dodatkiW nawiązaniu do płyt betonowych, na ścianie obok stołu jadalnianego zostały zamocowane panele betonowe 3D o ciekawym kształcie. Wnętrze jest jasne i przestronne, a niebieskie akcenty ładnie je dekorują.

jadalnianowoczesna kuchniAneks kuchenny został zaprojektowany tak, by był jak najbardziej funkcjonalny. Dzięki przesunięci kilku ścianek i dobudowaniu nowych, udało nam się umieścić w kuchni dużą lodówkę side by side. Blat kuchenny jest wykonany z białego konglomeratu kwarcowego, który idealnie pasuję do białych i czarnych mebli.

biało czarne meble kuchenneduża lodówka w kuchniZa wnęką, w której jest wstawiona lodówka mieści się nieduży wiatrołap. Tutaj również występują płyty betonowe. W wiatrołapie została wstawiona szafa lustrem, która optycznie poszerza to pomieszczenie.

Płyty betonowemały wiatrołapNa jednej ze ścian mieszczą się drzwi do garażu z ukrytą ościeżnicą. Zostały one pomalowane farbą tą samą co ściana przez co nie rzucają się w oczy i są mniej widoczne.

drzwi niewidocznebiałe drzwischody w domuKolejne niewidoczne drzwi umieściliśmy w przedpokoju na parterze. Za nimi mieści się mała łazienka z prysznicem. Tutaj także została zachowana szaro – biała kolorystyka z czarnymi elementami. Zostały w niej umieszczone płytki drewnopodobne, które ocieplają łazienkę.

drzwi z ukrytą ościeżnicąszare płytkipłytki drewnopodobneduży prysznicczarna wnęka w suficieczarny sufitNa piętrze domu również przeważają białe, szare i czarne barwy. Sufit nad schodami wydaje się optycznie, że jest niżej ponieważ został pomalowany na czarno, ale nie ma to wpływu na przedpokój na piętrze gdyż tutaj sufit pozostał biały.

panele betonowehol na piętrze domubiałe drzwiBoConceptPierwszym z pomieszczeń do aranżacji był pokój gościnny, w których dominują białe barwy.

szara tapetaszafa z lustremciekawa ścianaKolejnym pomieszczeniem do zaprojektowania był pokój dla dziewczynki. Jak widać tu również przeważa biel i szarość. Kolory te zostały przełamane żółtymi i miętowymi dodatkami, w odpowiednich proporcjach. Dzięki czemu pokoik stał się radony i słodki ale bez przesady.

pokój dziewczynkikolorowy pokójmeble minkołóżko tapicerowaneNastępna do zaaranżowania była duża sypialnia. Tutaj mogliśmy sobie pozwolić na więcej czarnego koloru, ponieważ pokój miał odpowiedni metraż oraz przeważały tu białe barwy.

czarne meblenowoczesna sypialniameble minkobiałe, szare, czarne płytkiNa piętrze domu mieściła się również duża łazienka. Mogliśmy w niej ulokować dużą wannę wolnostojącą oraz dwie umywalki. Podłoga oraz część ścian jest wyłożona czarnymi płytkami m.in. na ich tle grzejnik oraz szafka stały się mniej widoczne. Ciemne kolory nie przytłoczyły tego wnętrza gdyż jest tu wiele jasnych barw.

wanna wolnostojącaduża łazienkanowoczesna łazienkaW łazience zostało również wydzielone miejsce na pralkę i suszarkę, które są schowane za lustrzanymi drzwiami.

zabudowa pralki i suszarkiOstatnim małym pomieszczeniem do aranżacji była garderoba. Metraż był tak mały, że nie dało się tu poszaleć z ciemniejszymi kolorami. Dodaliśmy duże lustro tak by optycznie powiększyć tą przestrzeń.