Przedstawiamy projekt wnętrza mieszkania w Krakowie, gdzie projektowaliśmy: nieduży salon otwarty na przedpokój, kuchnię z dodatkowym miejscem do odpoczynku oraz łazienkę. W mieszkaniu dominują białe kolory z dodatkiem szarości oraz zielone elementy dekoracyjne.

białe ściany w mieszkaniuAby oddzielić częściowo salon od strefy wejścia do mieszkania została wstawiona tu biała ażurowa ścianka, która dodatkowo dekoruje wnętrze mieszkania. W przedpokoju mieszczą się dwie pojemne szafy, z czego jedna jest z lustrem tak by optycznie powiększyć przestrzeń.

ściana ażurowabiała cegłaW kuchni oprócz zabudowy meblowej i stołu mieści się również mała strefa odpoczynku. Jest to wąskie pomieszczenie, z tego też względu dominują tu białe kolory, które są przełamane kolorowymi dodatkami.

zabudowa kuchennalampa nad stołem w kuchnipłytki TubądzinŁazienka kolorystycznie nawiązuje do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. Dominuje tu biel i szarość. W zielonej zabudowie meblowej została schowana pralka. Znalazło się w niej również miejsce na detergenty i ręczniki.

zabudowa pralki